Fotel wiszący dla dzieci Kid's Globo

AZ-2030470

Nowy produkt

Wiszący fotel "kula" Kin's Globo dla dzieci. Więcej zabawy w pokoju dziecięcym i przyciągający wzrok.

Nie tylko fajny, ale także bezpieczny i stabilny. Kid's Globo - podobnie jak model dla dorosłych - to starannie wykonana rama kuli wykonana z drewna świerkowego. Wysokiej jakości klejenie warstw zapewnia maksymalną stabilność i bezpieczeństwo.

Dzięki przytulnym, grubym poduszkom można naprawdę wygodnie usiąść , tulić się, czytać, śnić lub bawić się. Poszewkę można prać. Kid's Globo jest wykonany z nieobrobionego drewna świerkowego z certyfikatem FSC pochodzącego ze zrównoważonej gospodarki leśnej europejskich lasów państwowych.

Różne opcje wieszania Dziecięce Globo można zawiesić nie tylko na stojakach AMAZONAS Hippo lub Carrello. Alternatywnie istnieją również zawieszenia sufitowe AMAZONAS, takie jak Power Hook, Jumbino + Swivel, Smartrope i Liana.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

1 299,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Podobnie jak model dla dorosłych, dziecięca huśtawka Globo jest spełnieniem marzeń, ma ciekawy kulisty kształt i wykonana jest z prawdziwego drewna świerkowego.

Odpowiednia obróbka drewna zapewnia najwyższą stabilność i bezpieczeństwo huśtawki. 

Miękkie poduszki zapraszają do wtulenia się w nie i zorganizowania sobie naprawdę wygodnego miejsca do czytania, snu czy zabawy.

Kid's Globo można przymocować np. w pokoju dzieci za pomocą haka sufitowego Power Hook marki Amazonas lub zawiesić ją na jednym z naszych stojaków/stelaży: Carrello Baby lub Hippo. 

Huśtawka sprzedawana z poduszką. Stelaże do huśtawki dokupuje się oddzielnie.

Parametry techniczne:

* Skład: drewno: świerk, poduszka: bawełna

* Wymiary: 94,5 x 94 x 50,7 cm 

* Waga produktu: około 10,5 kg 

* Maksymalne obciążenie: max. 35 kg 

* Przeznaczenie wiekowe: powyżej 3 roku życia 

Produkty powiązane

24 innych produktów w tej samej kategorii: