Hamak dla niemowlaka Kaya Natura

Nowy produkt

Hamak Kaya Natura możesz zawiesić praktycznie w dowolnym miejscu, w domu lub ogrodzie i mieć zawsze oko na niemowlaka, oczywiście z wolnymi rękami. Hamaczek Kaya może być zawieszony w jednym punkcie sufitu, na stojaku lub ościeżnicy, ale także jak prawdziwy hamak między dwoma punktami na drzewach, ścianach. Akcesoria do zawieszenia Kaya Natura nie są wliczone w cenę i należy je zakupić osobno.

Więcej szczegółów

349,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Dopuszczalne obciążenie 15 kg
Długość powierzchni do leżenia 88 cm
Szerokość tkaniny 63 cm
Waga produktu 1,5 kg
Materiał Bawełna naturalna
Cechy dodatkowe Posiada szelki bezpieczeństwa
Produkt sprzedawany bez kolorowego kocyka Sunny (do zakupienia osobno)
Wiek od pierwszego miesiąca
Producent Amazonas

Więcej informacji

Hamak dla dziecka ma wiele zalet Kaya natura oferuje wszystkie zalety hamaka, a wciąż delikatnie wygięte plecy dziecka są ergonomicznie podtrzymywane i chronione. W Kaya natura dzieci są absolutnie bezpieczne, hamak jest bezpiecznie i mocno naciągnięty na ramę i dodatkowo zabezpieczony w czterech punktach mocowania za pomocą mocnych zapięć na rzepy. Huśtanie się w hamaku koi i delikatnie uspokaja dziecko, zapewnia mu bezpieczeństwo i stymuluje poczucie równowagi. Ponadto przytulny kształt hamaka wspomaga naukę koordynacji ręka-stopa i zapewnia ulgę w wzdęciach poprzez odciążenie ściany brzucha.

Prawidłowo układaj dzieci Dzieci rodzą się z zaokrąglonymi plecami. Za nimi leży dziewięciomiesięczny rozwój macicy, podczas którego zakrzywiony kręgosłup był idealną postawą. Teraz kręgosłup musi rozciągać się powoli: delikatny proces, który trwa rok, a kończy się gdy maluch będzie mógł wstać i zacznie biegać. Aby wesprzeć ten proces, należy zawsze pozwolić dziecku na zaokrąglenie do tyłu podczas leżenia, zamiast odkładania go przez zbyt wiele godzin z wyciągniętym kręgosłupem w łóżeczku (Kaya natura nie zastępuje na stałe łóżeczka). Chroni i podtrzymuje zakrzywione plecy, dając dziecku z jego miękkimi ograniczeniami poczucie bezpieczeństwa. Wykazano, że lekkie kołysanie w hamaku promuje poczucie równowagi i koordynacji u noworodka oraz ogólnie pozytywnie wpływa na zachowanie.

Na chłodne dni Aby uchronić dziecko przed zimnem, możesz dokupić wyściełany koc „Sunny”. Ma odpowiednie wykroje dla szelek bezpieczeństwa i jest dostępny w 2 kolorach. (brak w zestawie)

Hamaczek Kaya natura zapewnia Twojemu dziecku bezpieczne leżakowanie dzięki wszytym pasom bezpieczeństwa. Kaya natura może być indywidualnie dopasowana do zawieszenia według potrzeb - tak jak jest optymalna dla Twojego dziecka.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: