Kaya Natura- hamaczek dla niemowlaka ze stojakiem Carrello

Nowy produkt

Bawełniany hamak dla niemowlaka Kaya Natura w zestawie z drewnianym stojakiem Carrello Amazonas. Całość można przenosić w dowolne miejsce w domu lub poza nim, dzięki temu rodzice będą zawsze mieli oko na swoje dziecko jednocześnie wykonując prace domowe. Całość jest w pełni bezpieczna i wykonana z materiałów nieszkodliwych.

Więcej szczegółów

1 019,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Dopuszczalne obciążenie Hamaczek: 15 kg / Stojak: 35 kg
Długość powierzchni do leżenia 88 cm (hamaczek)
Szerokość powierzchni do siedzenia 63 cm (hamaczek)
Waga produktu Hamaczek: 1,5 kg / Stojak: 10 kg
Wymiary: 130 x 82,5 x 99,4 cm (stojak)
Materiał Bawełna naturalna / drewno świerkowe
Cechy dodatkowe Hamaczek posiada szelki bezpieczeństwa
Wiek od pierwszych dni życia
Producent Amazonas

Więcej informacji

Hamak dla dziecka ma wiele zalet

Kaya natura oferuje wszystkie zalety hamaka, a wciąż delikatnie wygięte plecy dziecka są ergonomicznie podtrzymywane i chronione. W Kaya natura dzieci są absolutnie bezpieczne, hamak jest bezpiecznie i mocno naciągnięty na ramę i dodatkowo zabezpieczony w czterech punktach mocowania za pomocą mocnych zapięć na rzepy. Huśtanie się w hamaku koi i delikatnie uspokaja dziecko, zapewnia mu bezpieczeństwo i stymuluje poczucie równowagi. Ponadto przytulny kształt hamaka wspomaga naukę koordynacji ręka-stopa i zapewnia ulgę w wzdęciach poprzez odciążenie ściany brzucha.

Prawidłowo układaj dzieci

Dzieci rodzą się z zaokrąglonymi plecami. Za nimi leży dziewięciomiesięczny rozwój macicy, podczas którego zakrzywiony kręgosłup był idealną postawą. Teraz kręgosłup musi rozciągać się powoli: delikatny proces, który trwa rok, a kończy się gdy maluch będzie mógł wstać i zacznie biegać. Aby wesprzeć ten proces, należy zawsze pozwolić dziecku na zaokrąglenie do tyłu podczas leżenia, zamiast odkładania go przez zbyt wiele godzin z wyciągniętym kręgosłupem w łóżeczku (Kaya natura nie zastępuje na stałe łóżeczka). Chroni i podtrzymuje zakrzywione plecy, dając dziecku z jego miękkimi ograniczeniami poczucie bezpieczeństwa. Wykazano, że lekkie kołysanie w hamaku promuje poczucie równowagi i koordynacji u noworodka oraz ogólnie pozytywnie wpływa na zachowanie.

Na chłodne dni

Aby uchronić dziecko przed zimnem, możesz dokupić wyściełany koc „Sunny”. Ma odpowiednie wykroje dla szelek bezpieczeństwa i jest dostępny w 2 kolorach. (brak w zestawie)

Hamaczek Kaya natura zapewnia Twojemu dziecku bezpieczne leżakowanie dzięki wszytym pasom bezpieczeństwa. Kaya natura może być indywidualnie dopasowana do zawieszenia według potrzeb - tak jak jest optymalna dla Twojego dziecka.

30 innych produktów w tej samej kategorii: