Fotel biurowy dla dziecka SST9 Blue (Ortopedyczny)

Nowy produkt

Fotel ortopedyczny, umożliwiający prawidłowe kształtowanie kręgosłupa Państwa dziecka, ponadto redukujący obciążenia i zmęczenie podczas zajęć i zabawy. Specjalnie opracowane dwuczęściowe oparcie fotela jest wyposażone w regulację wysokości, co zapewnia prawidłowe pozycjonowanie kręgosłupa dziecka. Mechanizm pneumatyczny umożliwia łatwą regulację wysokości fotela. Głębokość usadowienia można łatwo dostosować do potrzeb dziecka. Podstawa rolkowa zapewnia dużą odporność na przewracanie. Rolki ABS zapobiegają swobodnemu ślizganiu się po podłodze, kiedy dziecko siedzi na krześle, ale w przypadku braku obciążenia fotelem można łatwo manewrować.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

617,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wymiary: Oparcie: 41 cm(szer.) х 37 cm(wys.) / Siedzisko: 43 cm (szer.) x 47 cm (gł.)
Wysokość z oparciem Regulowana w zakresie od 77 - 100 cm
Wysokość siedziska Regulowane w zakresie od 45 - 57 cm
Materiał Piana-gąbka / Metal / Plastik
Cechy dodatkowe Fotel zapewnia prawidłowe kształtowanie kręgosłupa i redukuje zmęczenie i obciążenie podczas użytkowania, za sprawą opatentowanego dwuczęściowego oparcia Posiada regulację wysokości i głębokości a koła z rolkami ABS minimalizują samowolny poślizg fotela.
Produkt do samodzielnego montażu Dostarczany w paczkach wraz ze szczegółową instrukcją (krok po kroku) i niezbędnymi akcesoriami montażowymi
Czas realizacji Od 2 do 3 dni roboczych
Producent FunDesk

Produkty powiązane

26 innych produktów w tej samej kategorii: