Fotel biurowy dla dziecka SST5 Pink (Ortopedyczny)

Nowy produkt

Fotel do biurka dziecięcego SST5 Pink wspomaga prawidłowe kształtowanie kręgosłupa u najmłodszych, skutecznie redukuje obciążenie i objawy zmęczenia podczas odrabiania lekcji lub innych prac przy biurku. Fotel ortopedyczny SST5 posiada bardzo szeroki zakres regulacji, poza standardową regulacją wysokości siedziska za pośrednictwem siłownika pneumatycznego można dodatkowo regulować wysokość samego oparcia i głębokość względem siedziska. Wszystkie te ustawienie pozwolą idealnie dopasować fotel do indywidualnych potrzeb dziecka i oczywiście jego wzrostu, co przełoży się na prawidłową pozycję poprzez odpowiednie pozycjonowanie kręgosłupa. Rolki ABS zapobiegają samowolnej jeździe fotela po podłodze, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Ergonomiczne siedzisko i oparcie wykonane są z ekologicznego materiału w kolorze różowym w ciekawe wzorki, całość wygląda bardzo nowocześnie. Idealnie sprawdzi się w pokoju dziewczynki.

439,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wymiary: Oparcie: 43 cm(szer.) х 40 cm(wys.) х 14 cm(gł.) / Siedzisko: 47 cm (szer.) x 43 cm (gł.) x 8,5 cm (wys.)
Wysokość z oparciem Regulowana w zakresie 77 - 91 cm
Wysokość siedziska Regulowane w zakresie od 38,5 cm do 47 cm
Głębokość Głębokość siedziska regulowana w zakresie 29 - 35 cm
Materiał Piana-gąbka / Metal / Plastik
Cechy dodatkowe Fotel zapewnia prawidłowe kształtowanie kręgosłupa i redukuje zmęczenie i obciążenie podczas użytkowania. Posiada regulację wysokości i głębokości a koła z rolkami ABS minimalizują samowolny poślizg fotela.
Produkt do samodzielnego montażu Dostarczany w paczkach wraz ze szczegółową instrukcją (krok po kroku) i niezbędnymi akcesoriami montażowymi
Czas realizacji Od 2 do 3 dni roboczych
Producent FunDesk

Produkty powiązane

20 innych produktów w tej samej kategorii: